Се препорачува сигурна услуга

Опрема за полнење завртки за мешање SZP-13

7172

989488
 • Мешање на опрема за полнење на аугер
 • Прашок за мешање
 • Мешање на опрема за полнење на аугер
 • Прашок за мешање

Популарни пребарувања

триесет%

Вистински реклами за продажба на опрема за полнење завртки за мешање

триесет%

Упатства за транспортер

20%

Кажете на снабдувачот за сигурна опрема

20%

Детален опис на процесот на полнење во прав

Нов бизнис со капсули со CBD

Нова индустрија активно се развива во САД - капсулација на CBD масло. Капсулите се користат за третман и превенција на болести. Нашата компанија произведува опрема за капсулирање на CBD нафтата. ПРОДАВНИ ПОНУДУВАЕ PDF >>

Опрема за полнење завртки за мешање SZP-13

Опрема за полнење завртки за мешање SZP-13

Без оглед на која задача се соочувате, MINIPRESS е подготвен да ја преземе. Ние сме помоќни од многу конкуренти и нашата услуга е многу поудобна. Ние нудиме на клиентите импресивни услови и неверојатно брзо ги исполнуваат нарачките. Нашите експерти ги користат најнапредните технологии во светот за да изберат различна опрема. Имаме сè што ви треба за модерно производство на кое било ниво. И уште повеќе.

Цена: 5,940 долари КАКО ДА СИМАТ ЦЕНА?

 • Ажурирано: 08/10/2019 година
 • 35 дена
 • Гаранција: 1 година

Модел: Опрема за полнење завртки за мешање SZP-13

 • Означено како: Каталог на опрема Опрема од Кина Прашоци Линија за пакување Фармацевтска опрема Пакување во прав Подвижен транспортер

Популарни пребарувања

триесет%

Вистински реклами за продажба на опрема за полнење завртки за мешање

триесет%

Упатства за транспортер

20%

Кажете на снабдувачот за сигурна опрема

20%

Детален опис на процесот на полнење во прав

Што е вклучено во цената

 1. Фазно експертско оценување вашиот проблем и детална дискусија за решенијата за 24 часа.
 2. Избор на компанија производителот и разговор со избраниот добавувач.
 3. Избор, оптимален за клиентот, шема на плаќање и време на достава.
 4. Прием и проверка на опрема пред да испратите со видео-извештај.
 5. Консултации од нашиот специјалист со 17 годишно искуство  во текот на целиот живот на опремата.

Ако не ја пронајдовте потребната опрема во нашиот каталог, тогаш јавете се +74953643808 и ние сигурно ќе ви го понудиме она што го баравте, или ќе собереме слична опрема што е погодна не само за технички карактеристики, туку и за цена.
Загарантирана попуст до 20% на нашите услуги при следното купување во нашиот каталог.
Само опрема за квалитет од доверливи добавувачи со долгогодишен углед.
Флексибилен систем на плаќање. Практично прифаќање на плаќање.


Погледнете го видеото на Интернет

Нашите услуги и услуги на клиентите

1) ОБУКА НА РАБОТА СО СОВЕТНИТЕ ПРАВНИЦИ.
На сите наши клиенти кои ја купиле опремата, ние нудиме литература за работа со транспорт на прашоци и дијаграми за инсталација. Ние спроведуваме консултации по телефон и преку кореспонденција, помагаме да ги решиме настанатите потешкотии при производството на нашата опрема. Ние снабдуваме резервни делови и потрошен материјал. Ние нудиме помош во продажба на користена опрема за транспорт на прав.
2) ОБОЗБОВУВАМЕ ПРОИЗВОДСТВО СО СИСТЕМИТЕ НА СКРВО НА ДВИЕЕ НА ПУД.
Имаме голем асортиман на дополнителна опрема за работа со производи од прав и рефус. На барање на клиентот, ние ќе избереме модел за инсталација во линија или на посебна машина за собирање прашоци од контејнери или за напојување прашоци во хопери на уреди.
3) СОБИРАЕ НА резервни делови
Ние соработуваме со производители на транспортери со завртки и се вклучени во снабдувањето на резервни делови за опрема купена во нашата компанија.

Спецификации

Опрема за полнење завртки за мешање "SZP-13"
Метод на мерење: Тип на завртки
Опсег на мерење: волумен 100 л
Стапка на пополнување: 1 м3 / час
Моќност: 618 W
Големина на пакување: 240x900x1000 mm
Тежина: 100 кг
Тежина на испорака: 150 кг

Совети за нашите клиенти

Некои од нашите препораки до клиентите, помагајќи да се забрза решението на вашиот проблем при изборот на опрема за полнење аугер мешање SZP-13.
Бидете подготвени пред да остварите телефонски повик или да испратите барање од страницата. Нашите експерти очекуваат да добијат максимална количина детали од вас.
Направете список на она што го имате и што конечно сакате да го добиете. Ако ни испратите фотографија на слични производи, таквата визуелизација ќе ви помогне да разберете.
Одлично е ако вашата порака ќе наведе специфични параметри: означете ги димензиите на сè за што зборувате, тежината, составот, познатите проблеми и недостатоци на производи или материјали.
Сите детали го забрзуваат разбирањето и приемот на нашата препорака за избор на опрема.
Опремата за полнење на аугер за мешање може да биде независна единица или дел од автоматска линија. Опишете ги вашите идеи во врска со употребата на оваа опрема во вашето производство.
Започнете со опишување на задачата или проблемот што сакате да го решите, можеби ќе понудиме не техничко, туку технолошко решение. Секој ден се појавуваат нови типови опрема, амбалажа, методи на индустриско производство и технологии. Ние ќе ве водиме во ова и ќе разговараме со вас за начините и методите за решавање на задачите.

Осврти на клиенти (4)

Многу производители на прав, вклучително и јас, започнаа со овој модел. Најкомпактната големина и мала тежина ви овозможува да доведете во која било просторија. Континуирано работење и минимален шум.

Шорох Л. Д., Градот Сизран

Една од ретките компании што остави добар впечаток за себе. Решив да нарачам опрема за полнење овде. Од првичната комуникација со менаџерот, стана јасно дека тие овде ја ценат својата репутација. Учтиво и тактично, менаџерот ги објасни сите нијанси на набавка на оваа опрема, испорака и плаќање. Практично нема негативности. Ви благодариме за добра работа!

Карашева В. С., Киев

Не можевме да решиме помеѓу купување на автоматска опрема за пакување во прав, се обративме кај консултантот на MiniPress Роман Цибулски, тој многу лесно ги објасни сите добрите и лошите страни.

Капустин Ј.С., Град Минск

Пред неколку месеци започнавме со ново производство, а единствено што недостасува беше опремата за полнење прав, се сопнавме на вашата веб-страница и веднаш ја најдовме машината што ни беше потребна. Многу добра страница, особено за оние кои воспоставуваат фармацевтско производство.

Перчиков Н.Град Брест

  Вашето име (задолжително)

  Вашата адреса за е-пошта (задолжително)

  Повратна информација:

  Напишете ни порака

  Јас, , ,

  опрема за полнење на завртки szp-13.

  Мои детали за контакт:


  Коментар: