Се препорачува сигурна услуга

Автоматска машина за полнење и запечатување во прав SZP-26

7173

989556
 • Опрема за автоматско пакување и запечатување во прав
 • Спакуван прав во кесички.
 • Опрема за автоматско пакување и запечатување во прав
 • Спакуван прав во кесички.

Популарни пребарувања

55%

Инсталација на опрема за автоматско пакување и запечатување во прав

триесет%

Производители на опрема за полнење и запечатување прав

25%

Како да започнете бизнис за пакување и запечатување во прав

триесет%

Купете опрема за полнење во Украина

Нов бизнис со капсули со CBD

Нова индустрија активно се развива во САД - капсулација на CBD масло. Капсулите се користат за третман и превенција на болести. Нашата компанија произведува опрема за капсулирање на CBD нафтата. ПРОДАВНИ ПОНУДУВАЕ PDF >>

Автоматска машина за полнење и запечатување во прав SZP-26

Автоматска опрема за пакување и запечатување во прав SZP-26 се користи во прехранбената, медицинската, хемиската индустрија и др. За пакување прашоци во кеси, запечатување и триаголно запечатување.

Без оглед на која задача се соочувате, MINIPRESS е подготвен да ја преземе. Ние сме помоќни од многу конкуренти и нашата услуга е многу поудобна. Ние нудиме на клиентите импресивни услови и неверојатно брзо ги исполнуваат нарачките. Нашите експерти ги користат најнапредните технологии во светот за да изберат различна опрема. Имаме сè што ви треба за модерно производство на кое било ниво. И уште повеќе.

Цена: 11.826 долари КАКО ДА СИМАТ ЦЕНА?

 • Ажурирано: 08/10/2019 година
 • 35 дена
 • Гаранција: 1 година

Модел: Автоматска машина за полнење и запечатување во прав SZP-26

 • Означено како: Автоматска линија за пакување Плускавци Капсули Машина за картонирање Опрема од картон Картон Картонска кутија Пакување со картони Каталог на опрема Лекови Апчиња Пакување со кутии Машини за пакување Фармацевтска опрема

Популарни пребарувања

55%

Инсталација на опрема за автоматско пакување и запечатување во прав

триесет%

Производители на опрема за полнење и запечатување прав

25%

Како да започнете бизнис за пакување и запечатување во прав

триесет%

Купете опрема за полнење во Украина

Што е вклучено во цената

 1. Фазно експертско оценување вашиот проблем и детална дискусија за решенијата за 24 часа.
 2. Избор на компанија производителот и разговор со избраниот добавувач.
 3. Избор, оптимален за клиентот, шема на плаќање и време на достава.
 4. Прием и проверка на опрема пред да испратите со видео-извештај.
 5. Консултации од нашиот специјалист со 17 годишно искуство  во текот на целиот живот на опремата.

Ако не ја пронајдовте потребната опрема во нашиот каталог, тогаш јавете се +74953643808 и ние сигурно ќе ви го понудиме она што го баравте, или ќе собереме слична опрема што е погодна не само за технички карактеристики, туку и за цена.
Загарантирана попуст до 20% на нашите услуги при следното купување во нашиот каталог.
Само опрема за квалитет од доверливи добавувачи со долгогодишен углед.
Флексибилен систем на плаќање. Практично прифаќање на плаќање.


Погледнете го видеото на Интернет

Нашите услуги и услуги на клиентите

1) ТЕХНОЛОГИИ ЗА ОБУ OFУВА OFЕ НА ПРОИЗВОДСТВО НА ПОДАРКИ ЗА ЈАВНИЦИ.
На сите наши клиенти кои купиле опрема, ние нудиме литература за основите на пакувањето во прав, како и употребата на материјали за пакување. Ние спроведуваме консултации по телефон и преку кореспонденција, помагаме да се решат потешкотиите во производството на нашата опрема. Ние снабдуваме резервни делови и потрошен материјал. Ние нудиме помош при продажба на половна опрема.
2) САМО ја комплетираме ПРОИЗВОДОТ НА ПОПОЛНУВАЕ НА ОПРЕМА.
Имаме голем асортиман на автоматска опрема за полнење за пакување во прав. На барање на клиентот, ќе го избереме оптималниот модел на опрема за саканата големина на пакувањето.
3) СОБИРАЕ НА резервни делови.
Ние соработуваме со производители на автоматска и полуавтоматска опрема за полнење и се занимаваме со набавка на резервни делови за кој било модел на опрема купена во нашата компанија.

Спецификации

Опрема за автоматско пакување и запечатување во прав „SZP-26“
Метод на мерење: Тип на завртки
Опсег на мерење: 0-100 ml (0-5 ml, 5-20 ml, 20-50 ml, 30-100 ml)
Секоја машина со една завртка
Брзина на пакување: 40-60 (пакет / мин)
Големина на вреќа: (W) 30-120 mm, (L) 30-170 mm
Тип на запечатување: запечатување со три страни
Тип на секач: Сечкач на цик-цак
Моќност: 1600 W
Напон: 380V или 220V, (или според барање на клиентот)
Големина на пакетот: 1010x730x1780 mm
Тежина: 200 кг
Тежина на испорака: 280 кг

Совети за нашите клиенти

Осврти на клиенти (4)

Многу производители започнаа со овој модел, вклучително и јас. Најкомпактната големина и мала тежина ви овозможува да доведете во која било просторија. Континуирано работење и минимален шум.

Мириса П., Москва

Плуси - целосен автоматски работен циклус, ниска цена, едноставно одржување, сигурност. Конс - ограничување на големината на пакетот.

Пlyушкин В. М., Тајмен

Не можевме да решиме помеѓу купување на автоматска опрема за пакување во прав, се обративме кај консултантот на MiniPress Роман Цибулски, тој многу лесно ги објасни сите добрите и лошите страни.

Варламов Р.С.Град Кострома

Пред неколку месеци започнавме со ново производство, а единствено што недостасува беше опремата за полнење прав, се сопнавме на вашата веб-страница и веднаш ја најдовме машината што ни беше потребна. Многу добра страница, особено за оние кои воспоставуваат фармацевтско производство.

Безруков С.С.Улан-Уде

  Вашето име (задолжително)

  Вашата адреса за е-пошта (задолжително)

  Повратна информација:

  Напишете ни порака

  Јас, , ,

  опрема за автоматско пакување и запечатување во прав szp-26.

  Мои детали за контакт:


  Коментар: