Се препорачува сигурна услуга

Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции XY-6L

7169

989520
 • Опрема за флаширање и течно пакување и вискозни материјали
 • Спакувани течности и вискозни материи
 • Опрема за флаширање и течно пакување и вискозни материјали
 • Спакувани течности и вискозни материи

Популарни пребарувања

27%

Гледајте видео со висок квалитет за флаширање

25%

Прилагодување опрема за флаширање во производството

25%

Производители и купувачи на пластични шишиња

23%

Набавка на опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции во Русија

Нов бизнис за Русија и ЗНД

Нова индустрија активно се развива во САД - капсулација на CBD масло. Капсулите се користат за третман и превенција на болести. Нашата компанија произведува опрема за капсулирање на CBD нафтата. ПРОДАВНИ ПОНУДУВАЕ PDF >>

Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции XY-6L

Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни материи XY-6L во медицинската, прехранбената, хемиската, козметичката индустрија, како што се шампоните, гелите за туширање, оцетот, маслото, сосот од соја и др. Сите процеси на производство на торби, дозирање, castraniranistaniranistraistrastikal zapoleria Современа компјутерска контрола и погонски мотор се користат за контрола на должината на торбата и локацијата на марката. PID регулатор за каталог на Télécharger le.

Без оглед на вашиот предизвик, MINIPRESS et plus. Ние сме помоќни од многу конкуренти и нашата услуга е многу поудобна. Ние им нудиме на нашите клиенти импресивни услови и ние сме во состојба брзо да извршуваме нарачки. Нашите експерти ги користат најнапредните технологии во светот за да изберат поинаков предлог, па дури и повеќе.

Enaена: 7 452 $ КАКО ДА СИМАТ ЦЕНА?

 • Ажурирано: 08/10/2019 година
 • 35 анеи
 • Гаранција: 1 година

Модел: Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции XY-6L

 • Означено како: Каталог на опрема Капа за шишиња Иние шишиња Машина за полнење Опрема од Кина Ампули на пенилин Флаширање Течно полнење Шиширање и заградување Блокада на шишенце Фармацевтска машина Фармацевтска опрема Вијали

Популарни пребарувања

27%

Гледајте видео со висок квалитет за флаширање

25%

Прилагодување опрема за флаширање во производството

25%

Производители и купувачи на пластични шишиња

23%

Набавка на опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции во Русија

Тоа е вклучено во цената.

 1. Фазно експертско оценување вашиот проблем и детална дискусија за опциите на решението за 24 хери.
 2. Избор на компанија производителот и разговор со избраниот добавувач.
 3. Избор, оптимален за клиентот, шема на плаќање и време на достава.
 4. Сите ние одговорност и ризици за испорака, осигурување и царина дозвола за стока во Русија. Понатамошен транзит кон земјите на ЗНД.
 5. Прием и проверка на опрема пред да испратите со видео-извештај.
 6. По пристигнувањето во Русија испорака на опрема до врати.
 7. Консултации од нашиот специјалист à partir de 17 ans  во текот на целиот живот на опремата.

Ако не ја пронајдовте потребната опрема во нашиот каталог, тогаш јавете се +74953643808 или направете барање во табулаторот "Побарајте повик" и ние сигурно ќе ви го понудиме она што го баравте, или ќе собереме слична опрема што е погодна не само за технички карактеристики, туку и за цена.
Загарантирана 20% попуст на нашите услуги при следното купување во нашиот каталог.
Само опрема за квалитет од доверливи добавувачи со долгогодишен углед.
Флексибилен систем на плаќање. Добро прифаќање на плаќање за клиенти од Русија и други земји на ЗНД.


Погледнете го видеото на Интернет

ПОВОДНУВАМЕ ДА ГО ГОДИМЕ ДРУГИ ВИДЕОИ НА ОВОЈ МОДЕЛ:

Нашите услуги и услуги на клиентите

1) ОБУЧУВА FЕ СО ПОПРАВНИ И ПАКЕТНИ МА PИНИ.
На сите наши клиенти кои купиле опрема, ние снабдуваме резервни делови и потрошен материјал. Ние нудиме услуги во спроведувањето на опремата за полнење и заградување на поранешната во Вус
2) КОМПЛЕТНА ПРОДУКЦИЈА НА ПОПОЛНУВАЕ НА ЛИКОВИД.
Cliquez ici pour afficher la liste des produits По барање на клиентот, ќе избереме модел за полнење и пакување, опрема за мешање на течности, машини за миење и стерилизирање на пластични и стаклени шишиња, опрема за обележување.
3) СОБИРАЕ НА резервни делови
Ние соработуваме со производители на автоматски и полуавтоматски машини за полнење и пакување со течности, рачни машини за полнење на десктоп и снабдување резервни делови за опрема за полнење и пакување купени во нашата компанија.

Спецификации

Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции "XY-6L"
Големина на пакет: Ширина 30 ~ 140мм
должина 30 ~ 180 мм
Време на растојание: 30 ~ 60 хејури / мин
Heure de la livraison: 30 ~ 150 ml
Квантита: 220V, 50Hz, 1,9 KW
Опашка: 900 × 700 × 1700 мм
Големина на пакување: 950x1100x2000 mm
À partir de: 300 години
Vous êtes le Премиер à écrire un порака

Совети за нашите клиенти

Некои од нашите препораки до клиентите да помогнат во забрзување на решението за вашиот проблем при избор на опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции XY-6L.
Бидете подготвени пред да остварите телефонски повик или да испратите барање од страницата. Нашите експерти очекуваат да добијат максимална количина детали од вас.
Vous avez besoin d'aide, du nombre минимум поени, и de la valeur de la наплата. Ако ни испратите фотографија со слични производи, тогаш таквата визуелизација ќе ви помогне во тавата
Одлично е ако вашата порака ќе наведе специфични параметри: означете ги димензиите на сè за што зборувате, тежината, составот, познатите проблеми и недостатоци на производи или материјали.
Целосните детали го забрзуваат разбирањето и ги добиваат нашите совети за избор на опрема.
Oblatnye Katalny À предложи de nous Nous Contacter
Секојдневно на пазарот се појавуваат нови видови опрема, техники на пакување прокаловаловалана секој Mes amis, mes amis, nois amis, nos amis, nois amis

Клиенти за клиенти (4)

Долго време, моделот на земјата беше многу задоволен од ефикасноста, учтивоста на менаџерот, детално се консултиравме за сите прашања од интерес за нас, чувствуваме добро познавање на нашиот асортиман и оние. опрема карактеристики, добар впечаток на продавницата! Испораката беше малку доцна, но ова не е проблем за нас, главната работа е што таа е целосно функционална, добро воспоставена опрема во производството, со која ни помогна компанијата MiniPress.

Ермилов А.К., Ошкар-Ола

Корисен совет до купувачите на оваа опрема - изберете ги капаците што ќе ги користите и претходно испратете ги до производителот на опремата. Некои капаци се слабо рани. Опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции XY-6 L Истурете 10 видови антибиотици во 5 типа шишиња. Сè е лесно да се реконфигурираат и користат.

Ермишев К. Н., Химки

Разменивме стара опрема за полнење и капачиња за нови. Cliquez ici pour en savoir plus sur XY-6L. Квалитетот е добар, препорачувам!

Потапенко А. Г., Град Таганог

Старата машина за флаширање и опфаќање не е во ред. Овој модел за полнење и пакување на течности и за нашите инвестиции е оправдан. Драго ни е!

Калинин. Р., Инженер, Москва

  Вашето име (задолжително)

  Вашата адреса за е-пошта (задолжително)

  Повратна информација:

  Напишете ни порака

  ЈАС СУМ, , ,

  опрема за полнење и пакување на течности и вискозни супстанции xy-6l.

  Мои детали за контакт:


  Коментар:

  / * * /